Založ si blog

Hoax-eri

V jednom spravodajskom médiu odvysielali príspevok kde redaktor(ka) povedala, že hoax-eri si budú musieť dávať pozor, doplnené strihom na „hovorcu“ polície, ktorý (á) citoval (a), že polícia bude postupovať striktne podľa zákona.

Teraz som zvedavý, kedy prídu postupovať podľa zákona na mňa, keďže mám iný názor ako “ väčšina“, ktorý vychádza z mojich vlastných dojmov. Jeden z nich je, že keď som bol pracovne na Ukrajine v máji a druhý krát koncom leta a na vlastné oči som videl – hlavne pri prvej ceste, ked bolo ešte menej informácií a viac „strašenia“ – že to čo všetky televízie ukazovali v správach ani ZĎALEKA nezodpovedalo realite.

Ale to je rozprávanie na ďalší článok, teraz som zvedavý ako dlho mi tu redakcia nechá príspevok a kedy má príde Polícia riešiť striktne podľa zákona za šírenie hoaxov.

Želám všetkým ľuďom bez rozdielu krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov.

Sloboda slova???

10.12.2022

Novinári sa oháňajú slobodou slova, nezaujatým písaním a robením si svojej profesie. Uvádzam otázky prevzaté z iného názorového médiá a kto chce môže si na tom odkaze prečítať aj odpovede. Nehádžem všetkých novinárov do jedného vreca, ale toto mi príde ako fanatizmus z druhej strany. Za každú cenu nájsť akúkoľvek chybu a znevážiť iný názor. Tým ale [...]

Sranda

17.11.2022

Mám taký dojem, že pri posledných voľbách ľudia volili asi štýlom: Poďme sa zbaviť mafie a zvolíme Matoviča – bude sranda. Teraz sa všetci smejeme až sa za bruchá chytáme……..

Zobudíme sa?

05.11.2022

K dnešnej situácii na Ukrajine iba krátko. Položme si otázku: Komu vyhovuje tento stav? Kto z toho najviac profituje? Pokial ludia budú pozerať, počúvať a čítať len slovenské médiá, tak budú spať veľmi dlho. Pritom na začiatok si stačí náhodne otvoriť rôzne spravodajské servery po celom svete, netreba pritom ale zabudnúť pozerať viaceré názorové smery a hneď je [...]

protest

Zo 62 na 64. Milióny Francúzov protestovali proti Macronovej reforme dôchodkov

31.01.2023 20:04

Len v Paríži protestovalo okolo 500 000 ľudí.

vagnerovci srbsko

Dezertér od vagnerovcov sa ospravedlnil Ukrajincom

31.01.2023 18:52

Zbeh dáva najavo ochotu svedčiť o vojnových zločinoch.

bitka bratislava

Kop aj úder. Takto sa skončila agresívna potýčka v Bratislave

31.01.2023 18:11

K incidentu malo prísť v pondelok po tretej ráno.

volby 2012, smer, fico

Predčasné voľby boli trikrát, vyhral ich Mečiar a dvakrát Fico. Raz aj rekordne

31.01.2023 17:54

Smer po voľbách v roku 2012 zostavil prvý a zatiaľ poslednýkrát jednofarebnú vládu.

rak21

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 5190x
Priemerná čítanosť článkov: 1298x

Autor blogu

Kategórie